top of page

Fotografka (  1000,- )

S naší svatební fotografkou získáte soubor profesionálních fotografií, které zachytí všechny důležité momenty, emoce a detaily vašeho svatebního dne. Každá fotografie bude mít jedinečný a osobní výraz, který vás přenese zpět do tohoto nezapomenutelného okamžiku.

 

V ceně získáte:

  • Talentovanou profesionální fotografku, která vás bude doprovázet po celý den, zachycující každý důležitý okamžik 

  • 400 autentických, neupravených fotografií, které dokumentují bohatství a přirozenost vašeho svatebního dne 

  • 100 vybraných fotografií dle vašeho výběru, které budou profesionálně upraveny, zdůrazňující nejkrásnější momenty 

  • Použití moderní a profesionální techniky pro vynikající kvalitu snímků 

  • Detailní péči o každou fotografii, aby byla každá kompozice, světlo a barevnost dokonale vyvážená 

  • Individuální stylizaci a atmosféru fotografií, které budou odrazem vaší jedinečné osobnosti a lásky 

Přípravy

Zachyťte intimitu a napětí při přípravě nevěsty a ženicha na svůj velký den. Fotografie zachytí detaily šatů, květin, šperků a dalších doplňků, které přispívají k celkové atmosféře.

Rodinné fotografie

Nechte se vyfotit s rodinou a blízkými, abyste si vytvořili cenné vzpomínky na tento den. Fotografie zachytí radost, lásku a pouto mezi rodinnými příslušníky, což vám poskytne trvalý odkaz na vaši svatební oslavu.

Detaily

Nezapomeneme na fotografie detailů, jako jsou květinové aranžmá, dort, dekorace a další prvky, které přispívají k celkové atmosféře vaší svatby. Tyto fotografie dodají vašemu albmu autenticitu a kompletnost.

Portréty novomanželů

Vytvořte romantické a krásné portréty novomanželů. Fotografie zachytí jejich lásku, radost a vzájemnou sounáležitost, přičemž se zaměří na jedinečnost jejich vztahu.

Emoční okamžiky

Chyťte do svých fotografií emotivní okamžiky, jako jsou slzy štěstí, smích, objetí a polibky. Tyto snímky vám připomenou intenzitu emocí, které jste zažili během svatebního dne.

Romantické okamžiky

Využijte momenty samoty se svým partnerem k zachycení romantických fotografií. Fotografie zachytí váš vztah, náklonnost a důvěru, přičemž vytvoří vzpomínky, které vám budou připomínat vaši lásku i po letech.

bottom of page